| Anonimus100 a întrebat:

Salut.Am fifa 07 si mi-am luat fisier v1 2014.Joc la manager mode insa dupa ce am terminat primul campionat, nici nu intru in al doilea ca ma scoate din joc si imi apare : fifa07. exe has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.If you were in the middle of something, the information you were working on might be lose. For more information about this erorr, click here. Am dat click, insa degeaba. Ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| Tadic a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat aceeasi chestie la v1 2013. Eu am pastrat transferurile originale. le-am scos pe alea din 2013-2014, si dupa l-am bagat inapoi. si imi mergea.