| jemiol a întrebat:

Am fifa 13 original. Ce setari trebuie sa fac pentru a juca online cu un prieten care are si el tot fifa 13 original?
Am intrat la online games, l-am invitat pe prietenul meu, insa cand sa intru in joc imi apare unable to...
Care sunt setarile?

1 răspuns:
| Anonimul44 a răspuns:

Nu este o chestie de setari, poate sa fie ceva cu internetul, sau poate reteaua ta de internet nu este compatibila cu conexiuni ad-hoc.
Daca nici una din cele de mai sus nu e problema ta, atunci contacteaza ea support