| nelutu1 a întrebat:

Salut am incercat o resoftare la un samsung s5230 star cu multiloader v5. 56 si in timp ce se resofta telefonul mi-a dat eroare in calculator usb port error sau ceva de genu asta si am repornit programul dar telefonul nu mai intra in download mode si nu mai porneste, practic nu mai porneste absolut deloc. Va rog sa ma ajutati macar sa il fac sa mearga in download mode. Dau funda celui mai bun raspuns.

2 răspunsuri:
| StiLLz a răspuns:

Salut,si eu am aceeasi problema..am fost cu el la service a zis ca e praf trebuie schimbata placa de baza(care face cat telefonul) deci..nu prea mai ai ce face cu el..bafta.

| nelutu1 explică (pentru StiLLz):

Salut eu l-am si vadut cu 250 ron sa stii ca placa de baza la mana a doua e 25 ron si noua e pana in 100 ron si mie mi-au facut cei de la service si placa asta stricata cu jtag parca oricum depinde de serviceul la care te-ai dus. Mai cauta ca poate poti sa il faci daca nu cumpara o placa noua. Bafta si tie.