| CosminCSM00 a întrebat:

Am instalat de curand Euro Truck Simulator 2. La instalare mi-a cerut codul key, l-am introdus si dupa cateva curse mi-a aparut iar acel mesaj care imi spune sa introduc codul key si nu mereu merge, sau cand sunt intr-o cursa si dau Esc sa ies din acea cursa imi zice " Modul de testare gratuit se incheie aici, pentru a continua trebuie sa activati jocul". Cum sa fac sa nu imi mai apara acel mesaj si sa mearga jocul in regula. Jocul nu este demo. Cine ma ajuta funda!

4 răspunsuri:
| AndYnuStiu14 a răspuns:

Buna, si eu am patit acelasi lucru ca tine si chiar azi am postat o intreabtre asemanatoare tie si astept un raspuns... dar dupa cum cred eu trebuie sa il cumperi ca sa iti mearga slabe sanse sa ii faci ceva daca nu il cumperi. Eu sunt lvl 5 si acu imi cere sa activez si nu merge am incercat de toate...

| Mihail_Didoacă_1973 a răspuns:

salveaza-ti jocul in cazul cu,, activati jocul,,. a doua parte ai probleme cu jocul sau trebuie sa-l instalezi din nou. daca ai salvari facute nu te ingrijora iti raman in calculator. daca tot nu merge trebuie sa-mi dai jocul ca sa vad ce este neinregula.

| Coclea_Florin_1991 a răspuns:

Dar ce nivel esti eu sunt 4

| Stroe_Bogdan_1998 a răspuns:

Ce cod e la euro truck2