| Rypzor1997 a întrebat:

Salut am intalat Colin McRae Rally 2005 si cand intru in el imi zic sa dau restart la PC ii dau si cand vreau sa intru in el imi zice acelasi lucru ce trebuie sa fac?

9 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Da restart la PC
sau... dati foc

| Rypzor1997 explică (pentru eandopuncttk):

Esti cu capu` nu crezi?:d

| eandopuncttk a răspuns (pentru Rypzor1997):

Ba da happy ehh fu gluma. dar daca tii neaparat sa-ti dai foc... iti urez succes laughing

| Rypzor1997 explică (pentru eandopuncttk):

Ai experimentat?

| eandopuncttk a răspuns (pentru Rypzor1997):

Nu. dar cred ca ar fi misto laughing
ce nasol a degenerat discutia laughing

| Rypzor1997 explică (pentru eandopuncttk):

Pai tu ai inceputwinking

| eandopuncttk a răspuns (pentru Rypzor1997):

Nu nu,... eu doar am continuat tongue da mi-a placut faptul ca nu esti suparacios/a asa sunt eu mai ciudat cu aceste comentarii
happy
ehh asa oameni ca tine sa tot fie
am prins unii care am postat niste intrebari stupide si le-am raspuns...
atat le-a trebuit. m-au trimis in origini si in alte gauri nascatoare de nu am mai reusit sa ies.

respect tie ca tii la gluma!
BRAVO

| Rypzor1997 explică (pentru eandopuncttk):

happy

| Rypzor1997 explică (pentru eandopuncttk):

App sunt un el xD