| sammyr a întrebat:

Am inteles ca se pot castiga bani daca incarci video'uri pe youtube. Cam cat se poate castiga, iar daca ai mai multe vizionari cu atat castigi mai mult? Conteaza si numarul abonatilor la channel?

1 răspuns:
| Diabl0 a răspuns:

E abureala, iti dai seama cati bani ar trebui sa dea youtube? Youtube fiind un site de populare proprie a videoclipurilor, ce treaba au ei cu videoclipul tau pana la urma? Doar nu le faci lor reclama in videoclipuri, pui ce vrei.