| iuonak93 a întrebat:

M-am chinuit 2 ani sa strang 44k de vizionari pe youtube si 44 abonati, iar azi mi-a desfiintat contul, pentru un videoclip necopiat, facut de mine. Acuma sunt nevoit sa fac alt cont, ce videoclipuri as putea face si sa le bag pentru a-mi creste iar numarul vizionarilor si al abonatilor?

3 răspunsuri:
| AleXandrUavfc a răspuns:

Asta e faza... e greu!
Eu am cont pe youtube din 2006 august si tot vad ca videoclipurile interesante nu sunt vizualizate, ci soar cele in care oamenii se prostesc, cum ar fi KSIolajidebT el are cont de app. un an si are peste 500k subscriberi! IQ-ul oamenilor scade si nu poti face vizualizari pe ceva interesant, deci, da-mi un reply sa vad ce crezi!

| iuonak93 explică (pentru AleXandrUavfc):

Mda..ai dreptate, lasa channelul tau de youtube, sa'l vad. happy.

| cinemaANDyoutuberBOY a răspuns:

Pai unele cand faci un vlog, sau cand te filmezi ca faci provocari si apropo, dupa ce ai facut un video poti sa il descarci in calculator si daca se mai intampla asa, sa le ai, bafta!