| EugenRomaniuc a întrebat:

Am jucat pe PC Batman Arkham Asylum, Arkham City iar apoi Harley Quinn`s Revenge! Mai sunt si alte jocuri cu Batman sau create de cei de la WarnerBros care merita jucate? Dar nu alea Lego sau alea care seamana cu jocurile de strategie, ca nu imi plac. Sau un alt joc asemanator cu Arkham City mai stiti? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Kinus12 a răspuns:

În momentul de față se face Batman Arkham Origins, și da va sosi pe 25 octombrie 2013 pentru PC, Xbox 360, Plastastion 3
Cănd ai pus întrebarea"sau un alt joc asemanator cu Arkham City mai stiti", te-ai referit la jocuri cu supereroi sau numai cu Batman?
Îmi fine, cu Batman mai e Batman Vegeance, care nu este de recomandat, că are grafică slabă...iar cu supereroi sunt:
Spiderman Web of Shadows(recomandat)
Amazing Spiderman(recomandat)
Spiderman 3(nerecomandat)
Spiderman 1-2 (nerecomandat)
Deadpool(recomandat)
Injustice Gods Among Us(Personal, un joc 2D, gen Mortal Kombat, deci nerecomandat)
Și poate mai sunt, dar nu îmi vin în minte, sper că te-am ajutat

1 răspuns:
| HarleyQuinn a răspuns:

Arkham Knight.