| Riot181 a întrebat:

Am la la metin2 din item shop manusa talharului iar acum nu stiu cum sa o depozitez. Imi poate zice si mie cineva cum?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decii.
sunt patru chestii
1. poate nu se poate depozite asa sunt la unele itm
2.nu stii cum se depoziteaza(te duci la administratorul depozitului. daca nu stii unde este intrebi pe cineva...si acolo dai pe prima ceti apare si acolo scrie ca trebuie sa dai 500 yang la el ca sati poti face depozitu....si dupa aceea de fiecare da cand mergi la el faci clik si o sati apare "Deschide depozitul"si tu iei itm care vrei sal pui, tii apasat clikul, sil duci la depozit)
3. daca stii deja asta, atunci iti spun ca nu exista hackuri sau coduri ca sa le pui in depozit
4. funda? big grin

| Riot181 explică (pentru anonim_4396):

Am rezolvat inainte sa imi dai raspuns. da mersi oricum

1 răspuns: