| Ovidiu03 a întrebat:

Salut am laptop Asus x54c Intel core i3-2310m de 2.1 ghz, 8gb ram si hdd 500gb dar imi merge cs-ul si minecraftul ft greuu de ce am si o placa video de 2 gb integrata din cauza asta sa fie? ajutati-ma pls. nu mai suport.

3 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Nu are cum sa fie de la configuratia ta, CS-ul ruleaza impecabil si pe placi de 256 integrate.
Cred ca ai o problema la windows, incearca sa il reinstalezi.

| Ovidiu03 explică (pentru antimulte):

Sa fie si de la net cumva adica am router wirles si nu iau prin cablu in laptop iau direct cu semnal daca ma intelegi... Dar netul il am mereu full.happy

| antimulte a răspuns (pentru Ovidiu03):

Incearca sa joci cu cablul bagat, sa vezi cum se comporta. Daca merge bine inseamna ca e de la wireless.