| razvyyra a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Am jucat pana acum SAMP cu versiunea 0.3z,iar acum s-a schimbat, e 0.3.7.Eu am Windows XP si noua versiune nu mi-o suporta si cea veche nu mai merge.Cand o downloadez, de oriunde versiunea cea noua imi scrie: NSIS Error si scrie Error launghing instaler. Ce as putea sa fac? Inafara sa schimb windowsul? Va rog ajutati-ma! Dau funda+vot!

3 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

E vechi windows XP...a fost si el bun candva, ar trebui sa-l reinnoiesti si sa pui un windows 7 acolo

| razvyyra explică (pentru userul7200):

Da man, dar eu am bagat o placa video de curan dsi nu am voie sa schimb windowsul, nu pot altcumva?

| userul7200 a răspuns (pentru razvyyra):

Cum sa nu ai voie, iti trebuie doar driverele.