| IQ a întrebat:

am nevoie de ajutor cu un joc.Am instalat counter strike si am primit bind si nu pot scapa.Este cineva care m-ar putea ajuta? Va rog frumos!

3 răspunsuri:
| AdeDm a răspuns:

Daca e sa te referi la "Blind", nu "Bind" cum ai scris tu, nu prea ai ce face, tu. Adica trebuie sa vorbesti cu un admin sa-ti scoata bindul si totul va fi ok.

| IQ explică (pentru AdeDm):

Nu vor. faza e ca ma reconditioneaza catre un anumit server cand intru in counter..chiar si atunci cand dau find server ma reconditioneaza catre acel server...

| AdeDm a răspuns (pentru IQ):

Pai daca nu, reinstaleaza-ti Cs-ul si asa sigur nu o sa mai ai aceeasi problema. Iar daca joci Steam on, reinstaleaza-ti si Steam-ul. Sper ca acum sa fie totul in regula.