| George99_7179 a întrebat:

Salut, am nevoie de ajutor...Eu joc Minecraft si vreau sa am si eu skinul meu si nu pot daca nu am cont premium...pe internet am vazut tot felul de conturi si generatoare dar toate au cate un "SURVEY" care nu-l pot termina? Ma poate ajuta cineva cu un cont va rog? my E-mail : dascalu.andigeorge@yahoo.com si am skype care este la fel ca Yahoo!

1 răspuns:
| Valon a răspuns:

Nu iti trebuie cont casa ai skin iti trebuie un nume cu skin de exemplu scrie goby ca nume si iti va da un skin care se vede si online daca mai ai intre bari despre skinuri razvan.nazare@yahoo.com