| DrTrxTr115 a întrebat:

De unde pot face rost de un cont minecraft premium fara bani?
Fara survey-uri si generatoare sau alte cacaturi, daca se poate o lista cu accounturi.txt. happy
Funda.! =)

2 răspunsuri:
| Rando a răspuns:

Sansele ca asa ceva sa existe sau ca in acel "account.txt" sa fie vreun cont bun sunt asa de mici incat mai bine iti cumperi jocul si suportezi si developeri lui prin aceasta tranzactie.

| DrTrxTr115 explică (pentru Rando):

Pai intr-o zi sansele alea mergeau in fiecare.txt, dar din pacate am reinstalat windows-ul si am pierdut si site-ul si notepad-ul. happy