| Redsaas3000 a întrebat:

Am niste intrebari pentru cei care au jucat DOOM (2016). Credeti ca este un joc horror? As putea sa-l incerc? Si ar trebui sa joc si jocurile DOOM 1 si 2 ca sa inteleg ceva? E un joc bun? Apropo am 15 ani. (ca sa imi puteti raspunde la intrebarea a doua)

3 răspunsuri:
| bradatan13 a răspuns:

Nu l-am jucat, dar stiu ceva lucruri despre el. 1. Nu e horror (e tip FPS).
2. Zic ca merita, depinde daca ai un pc bun.
3. Nu vad de ce. Sunt jocuri TOTAL diferite.
4. Tu ce crezi? laughing

| Redsaas3000 explică (pentru bradatan13):

Uite! Am mai jucat jocuri care erau gen 18+, dar nu horror (mi s-a parut horror din cauza ca se desfasoara in iad). Si ca sa stii eu sunt obisnuit cu limbajul vulgar si cu scenele dure din jocuri. Asa ca nu ar fi o problema pentru mine. Din curiozitate cati ani ai?

| Redsaas3000 explică (pentru bradatan13):

A scuze! abia acum am vazut ca la 4 ai raspuns daca e un joc bun.