| AlexandruYonutz1998FanMetin2 a întrebat:

Am nste probleme cu virusi... dati-mi mesaj cu un anti-virus bun pe care il stiti.

Va rog!

Răspuns Câştigător
| PetRu_Eduard_1998 a răspuns:

BitDefender download free iti faci cont si nu-ti cer licenta.Antivirusul asta il am si eu si nu mi-am reinstalat windowsul de 8luni. Funda?

3 răspunsuri:
| vladsoare a răspuns:

Avast Free 5 - dupa cum scrie si in nume, e gratis; Nu consuma multe resurse si e eficient. E destinat celor cu calculatoare nu tocmai puternice.
Eu pe PC-ul meu folosesc BitDefender Total Security 2012 original, iar pe laptop avast 5 si nu am avut probleme cu virusii absolut deloc!

| P1x3lMD a răspuns:

Intra pe siteul www.avast.com,apasa pe dowload free antivirus.Si iti vei descrca un antivirus bun si eficient si in acelasi timp gratis.Vei avea protectie pe 30 zile, dar o poti prelungi pina la un an gratis, daca te inregistrezi, absolut gratis. Funda

| expertulginecolog a răspuns:

Eset nod32 gasesti chieia pe net