| Tudorachi_Daniela_1990 a întrebat:

Salut am o intrebare de ce nu merge sa instalez gamerangerul ca l-am avut instalat si am schimbat windosul si imi zice cand vreau sa il instales "out of disk space" si nu este de la memorie ca nu e cine stie ce dar nu stiu ce are urgent dau funda

1 răspuns:
| Anonimuserr a răspuns:

Reinstalează-ți Windowsul.
O altă variantă ar fi aceea să folosești Iobit UNinstaller să dezinstalezi aplicațiile care ocupă spațiu sau jocurile și evident Game Range.
Și reîncearcă după aceea să instaleezi din nou Game Range-ul.