| catalinus13 a întrebat:

Salut am o intrebare de la un timp mai exact 10 zile imi apare cand vreau sa fac trade pe steam ca nu am mai folosit de 15 zile chestia cu steam autentificator pe telefon. Ok eu steamul il am de 1 an si nu am avut aceasta problema iar parola am schimbat-o acum cateva luni si tot imi mergea nu am vac trade ce sa >fac?

5 răspunsuri:
| KlibrDM a răspuns:

Este de mult timp o cerinta de a avea Steam Mobile Authenticator. Ca sa scapi de acele 15 zile, iti instalezi Steam pe telefon.

| capoi a răspuns:

Salut, uite cum poti face rost de orice joc de pe steam gratis, sau orice iteme, Intri pe linkul asta: http://www.tremorgames.com/? ref=1906272 Si faci puncte prin a te uita la video-uri si mai multe chestii, apoi cu punctele cumperi jocuri sau bani pe steam. Mi-e personal mi-a mers, In 2 zile am facut 12 iteme in Dota2,

| capoi a răspuns:

Uite aici cum sa faci orice joc ggratis pe steam, sau iteme. sau bani pe steam.
https://www.youtube.com/watch?v=HmNnJnd_2NI

| catalinus13 explică (pentru capoi):

Ba copil terminat lasa ma in *** cu astea du-te drk unde ai treaba daca nu te intereseaza problema nu te baga stai in durerea ta acolo

| catalinus13 explică:

Am instalat si reinstalat setamul pe telefon si tot asa imi apare si repet nu am vac trade