| catalin542000 a întrebat:

Salut, am o intrebare foarte importanta:
Am cumparat f1 2016 si filmez, iar videoclipul de pe pc la full hd se vede foarte bine fara patratele, ceata, fara nimic.
Cand il pun pe yt se vede putin dar foarte putin urme mici pe langa masina si in spatele masinii urme mici de patratele, putina ceata, lucruri care la videoclipul de pe pc nu le vad.
Care ar putea fi cauza?
De multe ori mi s-a intamplat pe videoclipul de la pc sa mi sa vada jocul calumea, clar si cand il pun pe ty la aceeasi rezolutie sa se vada putin dar foarte putin patratelele in special cand accelerez (ma refer la masina) lucru care la video de pe pc nu se vede.
Si culmea ca eu filmez cu shadow play dat la ultra setarile din el si la 130mbps.
Am componentele astea la pc
CPU : Intel Core i7 6700K @ 4. 0Ghz
COOLER : Enermax Lepa AquaChanger 240
MB : GIGABYTE GA-H170-D3H
RAM : 16GB HyperX Fury DDR4 @ 2133Mhz
SSD : A-DATA Premier Pro SP900 128GB
HDD : WD Blue 1TB
GPU : GIGABYTE GTX 960oc (4GB) WinForce 2X
PSU : MS-Tech 850 W
CASE : Deepcool Dukase v2

2 răspunsuri:
| TheMinedPlumbob a răspuns:

Cand ti-ai vizionat videoclipul pe YouTube, ai dat sa fie HD? Daca nu este HD, normal ca se vad patratele...
Misto PC, apropo.

| catalin542000 explică (pentru TheMinedPlumbob):

Pai normal ca am dat full hd ca tot omul, ca altfel daca eram pe 480p nici nu mai puteam problema.