| Dean112 a întrebat:

am o intrebare pentru cei care ai facebook si se joaca dragon city

Cum fac urmatorii dragoni:

Cool Fire Dragon

Soccer dragon

Armadillo Dragon

Legendele de dragon plzz

dau funda

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| asasinul32 a răspuns:

Nu stiu vreau si eu sa aflu
!

| Eacobescu_Denis_Georgian_1995 a răspuns:

Sall,cool fire obtii din medieval+alpine ai incredere. soccer dragon din cool fire+cool fire...Armandillo inca nu il am, nici legend. Multa bafta, daca vrei combinati sa iti spun https://www.facebook.com/denisgeorgian.eacobescu?ref=tn_tnmn pe facebook

| Eacobescu_Denis_Georgian_1995 a răspuns:

Sall,cool fire obtii din medieval+alpine ai incredere. soccer dragon din cool fire+cool fire...Armandillo inca nu il am, nici legend. Multa bafta, daca vrei combinati sa iti spun https://www.facebook.com/denisgeorgian.eacobescu?ref=tn_tnmn pe facebook
Denis Georgian Eacobescu

| razvan103 a răspuns:

Nu se face cool fire din=medieval si alpine. armadillo vei obtine