| JQuery a întrebat:

Salut am o problema....Am pus laptopu pe sleep si a doua zi cand l-am deschis nu se mai deschidea imi scrie Starting Windows cand se incarca bara aia si e full dar nu se duce mai incolo va rog spuneti-mi am windows 8.

5 răspunsuri:
| GeoforceExperience a răspuns:

Ia incearca asta https://www.youtube.com/watch?v=-N28hQCmzY0 la mi-e mi-e mi-a mers

| JQuery explică (pentru GeoforceExperience):

Uite da-mi aici ce trebuie sa fac tot si daca e bun iti dau funda

| JQuery explică (pentru GeoforceExperience):

Zi-mi tu butoanele.

| Kreisegger a răspuns:

Salutare tot ce trebuie sa faci este sa reinstalezi windowsul sau sa il duci la ceva specialist daca l-ai stricat si mai ai garantie poti sa il duci lagarantie ca sa reinstalezi windowsul de acasa poti sa te uiti la videoclipuri pe youtube(tutoriale.docummentrare etc) cauta si o sa poti sa il repari!

| JQuery explică:

Okba dar faza e ca a 3 a zi am apasat butoane la intamplare si a merss am mai incercat dar cred ca e combinatie sa il scot de pe.sleep daca nu se deschide