| CiobanDarius a întrebat:

Salut am o problema, cand vreau sa descarc hack pentru cross fire imi arata niste intrebari pe care sa aleg si sa imi pun numarul de telefon ce fac? ajutor plzz

Răspuns Câştigător
| єχcєєℓ a răspuns:

Aa...crap! Astea sunt survey...te pune să răspunzi la un test sau ceva de genul iar apoi pui numele de telefon și te taxează ca să poți să downloadezi.Dar în locul tău nu aș face-o pentru că nu prea poți avea "încredere" în survey. Încearcă să cauți "fără survey" big grin

7 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Păi...ce fel de întrebări sunt?

| CiobanDarius explică (pentru єχcєєℓ):

Prima este WIN a iphone5!
a2-a What do your Tarot card say?
a3-a Primi Scorul IQ-ul pe telefonul mobil
si mai sunt 2 dar dale incolo... as pune o poza dar nu ma lasa sad

| CiobanDarius explică (pentru єχcєєℓ):

Http://fileice.net/download.php?file=3hr1k
poftim linkul daca vrei sa vezi.

| CiobanDarius explică (pentru єχcєєℓ):

Am cautat peste tot si numa cu dinalea imi da.
Nu sti cumva un link pentru hack cross fire 2014?

| єχcєєℓ a răspuns (pentru CiobanDarius):

Eu nu mai joc din 2013 și am jucat fără hack pentru că nu găseam laughing

| CiobanDarius explică (pentru єχcєєℓ):

Pff mersi oricum sad

| єχcєєℓ a răspuns (pentru CiobanDarius):

Eh asta e. Știu cum te simți.Caut de câțiva ani un hack pentru S4League laughing

| єχcєєℓ a răspuns (pentru CiobanDarius):

Aa...crap! Astea sunt survey...te pune să răspunzi la un test sau ceva de genul iar apoi pui numele de telefon și te taxează ca să poți să downloadezi.Dar în locul tău nu aș face-o pentru că nu prea poți avea "încredere" în survey. Încearcă să cauți "fără survey" big grin