| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am o problema cu cs,am steam iar de cateva zile a luat-o razna,adica trage aiurea,cand trag tremura ecranul, iar pingul de abia scade sub 100, ininte nu se intampla asta, ce sa fac sa scap sau sa nu mai tremure si sa am ping mic:d

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmm ciudat. Sterge si cs si descarca-l din nou.

| Flaviucu a răspuns:

Foloseste alt config

| Niiiicu a răspuns (pentru Flaviucu):

Eu nu folosesc config, este cel de la steam nemodificathappy, dar ininte nu facea de asta zic

| Flaviucu a răspuns (pentru Niiiicu):

1. Steamul nu are config, e default
2. Poate ai primit "destroy"
3. Reinstaleaza cs-ul(si steamul daca este nevoie)

| Niiiicu a răspuns (pentru Flaviucu):

Destroy nu am primit, iar de reinstalat am facut asta acum o zistraight face