| Catalin_Oancea_1997 a întrebat:

Am o problema cu cs go-ul de pe strogino cs portal! S cand dau update, imi apare ca imi intra i joc in cateva secunde, si dupa imi apare erorr launch dll! Ce fac? Urgent!

Răspuns Câştigător
| Måryán363 a răspuns:

Pai nu merge sa joci pe sv, pe cel dupa strogino.

3 răspunsuri:
| PaulSergiu a răspuns:

Cauta eroarea pe google si vei gasi rezolvarea! Recomand sa il cumperi de pe steam sunt si reduceri 10 euro nu cred ca e mult uite aici link https://steam-halloween.com/? id=BbtZ0gP1

| Måryán363 a răspuns:

Pai dupa ce instalezi cs ul nu trebuie sa dai click pe update pentru ca nu iti va mai merge

| Catalin_Oancea_1997 explică (pentru Måryán363):

Stiu! Dar cand intru pe un sv ma da pe pagina de pornire!

| Måryán363 a răspuns (pentru Catalin_Oancea_1997):

Pai nu merge sa joci pe sv, pe cel dupa strogino.