| Ryppoe69 a întrebat:

Am o problema cu Metin2 RO. De ceva timp (aproximativ 1 luna) nu mai merge jocul. Sa va explic ce se intampla:

Deschid patcherul, apas pe Incepe Joc, se incarca Hackshield si ajung la nume si parola. Acolo imi introduc contul, dupa care zice asa: Vei fi conectat la server, Ai fost conectat la server, Conectarea ruleaza. Cand sa ma bage la alegerea caracterelor jocul se inchide si imi da o eroare de la hackshield care zice ceva de genu:

DETECT_HACK_GAME
C:\Windows\System32\XTRXSW\NQY.exe

Puteti vedea eroarea pe linkul asta: http://iceimg.com/i/11/91/d60ee2a785.png

Tin sa precizez ca nu folosesc niciun hack si nici nu am folosit vreun hack pe Metin2 RO. Ce este de facut?
Care are o solutie buna care sa functioneze primeste funda din partea mea!

1 răspuns:
| barbutxxx a răspuns:

Ce mai buna cale sterge toate climenturile de ro care le ai in calculator si descarca de pe sait cum trebuie mai ales ca de cateva saptamani a aparut un nou climent