| Nemesis2012 a întrebat:

Care stie dc nu pot intra pe metin zice conectarea ruleaza si sta 1 ora si nu se conecteaza sad. Sau Vei fi conectat la server. ( metin2 ro)

Răspuns Câştigător
| GmVenNo a răspuns:

Salut "Nemesis2012".
Si mie mi s-a intamplat la fel.
In primul rand (e posibil sahappy
-nu ai metinul instalat unde trebuie(in caz de mentenanta sau eventuri unde se fac schimbari, tie nu o sa-ti apara si nu te recunoaste)
-poate fi un BUG pe moment!
-depinde de la ce "net" esti!
CUM PUTEM REPARA?
NR1-sterge si trage jocul din nou (de preferabil in "C, Program Files")
NR2-Asigurate ca...ai viteza buna la internet(scrie pe Google Test Viteza Internet) sau daca ai IP fals, nu ai nici o sansa.)
Nr3-Anunta un GM, SA, GA, OWER, ETC Pe site(Daca crezi ca e din cauza lor)
Sper ca te-am ajutat, si chiar m-as bucura!
fundita:* tongue

1 răspuns:
| GmVenNo a răspuns:

Salut "Nemesis2012".
Si mie mi s-a intamplat la fel.
In primul rand (e posibil sahappy
-nu ai metinul instalat unde trebuie(in caz de mentenanta sau eventuri unde se fac schimbari, tine nu o sa-ti apara si nu te recunoaste)
-poate fi un BUG pe moment!
-depinde de la ce "net" esti!
CUM PUTEM REPARA?
NR1-sterge si trage jocul din nou (de preferabil in "C, Program Files")
NR2-Asigurate ca...ai viteza buna la internet(scrie pe Google Test Viteza Internet) sau daca ai IP fals, nu ai nici o sansa.)
Nr3-Anunta un GM, SA, GA, OWER, ETC Pe site(Daca crezi ca e din cauza lor)
Sper ca te-am ajutat, si chiar m-as bucura!
fundita:* tongue