| BlackyTheGamer a întrebat:

Salut.Am o problema cu metin2yoneis.Cand intru pe metin in autopatcher dau start la joc si nu imi apare nimic e ecranul gol. Apropo am windows 7 am un notebook am dat update la placa video si am mai avut 10 metinuri.Din alea 10 a mers 1! Pentru ca toate celelalte faceau la fel! ajutati-ma plzzz dau funda:Xbig grin!

1 răspuns:
| BoBoo6 a răspuns:

Salut BlackyTheGamer... eu iti recomand sa refaci windows happy fiindca mie imi merge metin2yoneis. deci refa windows big grin. Funda? happy