| AdiFCSB a întrebat:

.. am si eu o problema cand intru in metin ma loghez apoi dau start si mi se blocheaza si se da restart la pc... ce are? daca trebuie sa fac updateul la placa video lasati linkul de undep ot sa fac updateul am palca Intel graphics media accelerator 950 sau lasativ-a idu sau dat iadd devil_boy.adryah plzzz ajutati`ma nu stiu ce sa mai fac funda :X

Răspuns Câştigător
| MytzaOnTheMix a răspuns:

Poate ai un virus instalat. Iti recomand mai bine un program. Eu mi-am rezolvat multe probleme cu acest program. e un anti-virus special.Il downloadezi, il instalezi si inainte de a da "scan" apesi casuta " update din program". Uite link de download http://download.cnet.com/......4572.html. Funda:)