| Laurentzyu96 a întrebat:

Am o problema cu netul de la PC. Am net de la RDS, se conecteaza la RDS dar tot nu merge sa intru pe net si imi scrie no internet acces. La Ethernet scrie unidentified network asa ca i-am dat Diagnose si imi da eroarea: "Ethernet" doesn't have a valid ip configuration. Eroarea e de la mine sau de la ei? Daca e de la mine ce pot sa ii fac? Multumesc!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu este de la RDS. Placa ta de baza nu este instalata cum trebuie. Cauta driverele pentru ea si reinstaleaza-le.