| Neagandalf a întrebat:

Am o problema destul de des intalnita dar se pare ca fara rezolvare!
Astazi cand am aprins calculatorul nu am mai avut sunet. Ciudat faptul ca totul este instalat corect.
Problema se prezinta in felul urmator:
IN BARA APARE DIFUZORUL CU EGALIZATOR SI TOTUL IN REGULA. DACA BAG MUZICA EGALIZATOARELE SE MISCA IN SUS SI JOS DUPA RITMUL MUZICI, DAR SUNET NIMIC.
MENTIONEZ CA AM INCERCAT CU BOXELE DE CALCULATOR CU SWOBOFERUL SI CU CASTILE. CU TOATE ACELAS RASPUNS.
Am reinstalat driverele dar nimic.
Am placa sunet incorporata cu mufe pe spate si pe fata. Ambele acelasi comportament.
Astept raspuns!

2 răspunsuri:
| Alex007xD a răspuns:

Boxele sunt de vina. Mai bine spus, cablurile.

| Neagandalf explică (pentru Alex007xD):

Intr-adevar BOXELE, SISTEMUL si CASTILE s-au ars toate peste noaptewinking MULTUMESC