| AleexutzuTBR a întrebat:

Salut, am o problema destul de grava zic eu. Aveam calculatorul deschis si ma jucam lol, observ ca se schimba ceva la textura si am spus sa dau relog poate isi revine, dupa ce am iesit din joc mi-a disparut partitia D, unde era instalat jocul, dau restart la calculator si apare inapoi, dau sa intru in joc, stau 30 de secunde si dispare iar D-ul, de data asta de tot, am dat restart si tot nu apare, ce ar putea sa aiba? Cand il deschid imi apare scris "This version support only hard disk and CDROM drives" "Please wait, This will take few seconds", jos imi apar driver 00 - Not found si Driver 01- Found, sata... Dupa cateva secunde se deschide si apare tot doar C-ul.Ce as putea sa fac?

2 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Pot fi 2 simple cauza: Virusi iti recomand Malwarebytes daca doresti sa scapi de ei eficient.
Ori salveaza ce mai poti de pe Hard si ia-ti altul, s-ar putea sa se strice

| StochitaCatalin a răspuns:

Instaleaza SystemCare
http://www.iobit.com/en/index.php
O sa iti gaseasca toate problemele si o sa le rezolve