| iuonak93 a întrebat:

Am o problema, doar ce am instalat jocul Driver San Francisco si cand vreau sa intru in el nu porneste,l-am dezinstalat si am urmarit un tutorial pe youtube, dar la fel. Ce e de facut?

1 răspuns:
| TheBoyTheCool24 a răspuns:

Uita-te la ceriente vezi daca ai cerintele necesare cam astea ar fi cerintele :

Sistem de operare: Windows XP / Vista / 7
Procesor: Intel Core 2 Duo @ 2.2 Ghz / AMD Athlon 64 X2 4400+
RAM: 1 GB
HDD: 10 GB spațiu liber
Placă video: nVidia GeForce 8600 / ATI Radeon HD 2600
Placă de sunet: Compatibilă DirectX 9.0c
DirectX: Versiunea 9.0c
_____________________
Insa daca ai windows 7 dai pe shotcut( Iconita de pe ecran sau aia in care intri in joc) si apasa pe troubleshoot compability astepti sa se incarce iar dupa dai pe try recommanded settings apoi dai pe start the program... apoi iti apare sa dai yes sau no ( Daca nu iti apar astea nu e nici o problema) Si iti intri in joc.
Cat despre Windows xp vezi daca ai programele necesare :
Microsoft visual c++ redistribuite 2008
sau fa un update la DirectX :
http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=35
(Descarca de aici ^^^^).
Altceva nu pot sa imi dau seama