| TearsOfBlood a întrebat:

Ieri mi-am instalat jocul Driver San Francisco pe pc si imi mergea bine dar dupa ce am inchis calculatorul si l-am deschis dupa cateva ore mi se misca tot calculatorul in poze nu doar jocul. Am dezinstalat jocul si o gramada de alte programe si tot in poze se misca. I-am dat defragmentari peste defragmentari, scanari peste scanari si tot se misca prost. Inainte se misca perfect. Ce sa fac?
Ps: nu vreau sa instalez iar windows-ul.

1 răspuns:
| andyeyes99 a răspuns:

Ai reinstalat driver-ul de la placa video? Ca si eu acum cateva zile am avut aceeasi problema (am placa vide de la Nvidia) si pana nu am reinstalat drivere nu si-a revenit. Sper ca te-am ajutat.