| bobolete99 a întrebat:

Salut,am o problema foarte mare.Acum aproape 2 saptamani am primit un virus de la 'POILITIA ROMANA' in cele din urma am inteles ca este decat un virus si am nimerit cumva sa il scot.(Sa nu mai apara ecranul alb)De atunci,cand ma joc un joc (GTA,METIN, CS ETC) nu pot juca decat maxim 2 minute,mi se baga automat in bara (de langa start)apoi vad o chestie in bara care dispare in cateva secunde. Apoi intru in joc, dupa 2 minute iar se baga in bara.Nu apuc sa fac screen la acel 'progamel'AM INCERCAT CU MALWARE SI BITDEFENDER.DAU FUNDA VA ROG AJUTATI-MA

4 răspunsuri:
| MrkiddyKid1 a răspuns:

Simplu, ia SpyHunter4 e foarte bun dai scan si gaseste virusul dupa care il sterge!

| bobolete99 explică (pentru MrkiddyKid1):

Am incercat si tot felul de spyhuntere spydetect antimallware nu merge...cred ca este ceva din windows.

| ΣηJΦY a răspuns:

Du-te la cineva si spune-i sa til reasambleze.Asta am facut si eu.

| bobolete99 explică (pentru ΣηJΦY):

In momentul de fata nu ma pot duce, as spera sa gasesc un raspuns fara reinstal de windows sau alt pc.