| Khriss03Boss a întrebat:

Am o problema in legatura cu cs:go-ul! Intru in el...ma joc putin si dupa cateva minute sau ore de joc (mi s-a intamplat si cum am intrat in el) imaginea se blocheaza, iar in casti se aude un bazait... nu pot face nimic mai ales comenzi precum: ALT+F4, CTRL+ALT+DEL. Tot ce pot face e sa inchid laptop-ul de la buton.

Am un laptop decent zic eu.
Este un DELL cu placa video de 2GB NVIDIA GeForce GT 920M cu procesor i5 si 8GB RAM.

Va rog sa ma ajutati!
FUNDA!

3 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Du-te la video settings si incearca cealalta optiune de la muticore rendering. Daca nu, atunci e din cauza laptopului... Nu inteleg frate, multi isi iau laptop,, de gaming" si dupa nu sunt multumiti de el :@

| Khriss03Boss explică (pentru Nemessys):

Pana acum mergea bine! Laptopul are mai putin de un an! Ideea e ca nu mai merge bine de la update-ul cu gamma case. :/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Placa video nu functioneaza bine.