| Bulbucel a întrebat:

Am o problema in legatura cu photoshop-ul, am editat o poza, dar nu o pot salva in formatul JPEG, precizez ca nu-mi mai apar foarte multe extensii, nu stiu ce s-a intamplat, vreo solutie, am incercat si cu alte poze am incercat sa fac si alte proiecte, tot nu-mi apar extensile, mersi.

Răspuns Câştigător
| PinkCutePeach a răspuns:

Daca nu poti, incearca sa.l salvezi img sau altceva si intri pe un site cu convert to JPEG si finish

| Bulbucel explică (pentru PinkCutePeach):

Neee, nu-mi apareau doar formate de photoshop, dar pana la urma am rezolvat, mersi pentru. raspuns.

| PinkCutePeach a răspuns (pentru Bulbucel):

Nu ai de ce happy