| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o problema la counterstrike. Cand bag CFG de bhop pentr furien. nu pot sari si imi zice alias name is invalid.Dar daca dau in consola exec bhop.cfg zice Bhop ACTIVATED. GL&HF dar cand vreau sa sar sau sa merg pe pereti zice Alias name is invalid

Răspuns Câştigător
| Andrei_Radu_1983 a răspuns:

Ce cs ai?
Daca ai 1.6 nu e bine de aia nu poti sari caci cs 1.6 e mai mult pentru classic nu pentru bhop descarca cs lant sau cs Romania vezi tu tongue Funda?