| Tudor_Andrei_1994 a întrebat:

Am o problema la euro truck simulator 2, adica eu am facut o problema, am download-ad jocul l-am instalat frumos si am intrat in el mi-a scris ceva in engleza nu am citit si acolo la variante era use mouse si ignore si eu am dar use mouse si acum m-i se duce mouse-ul in jos il duc in sus mi se duce in jos! Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| RocKzZ a răspuns:

Serios frate? Pune dragule jocul in romana daca de engleza nu ai auzit. Ti se intampla asta pentru ca ai selectat sa virezi din mouse, adica virgula camionul face curbele cu mouse-ul. Trebuie sa intri la setari si ori iti pui jocul in romana, ori cauti o optiune "Reverse mouse" pe care o debifezi si o sa iti mearga.
P.S : Inainte sa mai pui intrebari pe TPU intereseaza-te de gramatica limbii romane te rog.