| playerasH a întrebat:

Am o problema pe Metin,e o poveste mai lunga.dar incerc sa fiu cat mai scurt, eu si cu un prieten am creat un cont de metin pe email-ul lui de yahoo, am crescut amandoi pe acelasi caracter,dupa ce am facut i-am facut iteme bune si am donat impreuna, el a schimbat parola de la cont, iar contul fiind pe email-ul lui, nu o pot afla, el nu vrea sa imi spuna parola, zice ca e contul lui...pe care eu am facut majoritatea itemelor, daca stiti vreo metoda prin care pot afla parola...

1 răspuns:
| Filipkx a răspuns:

In mare parte nu ai cum din moment ce el are emai-lul, dar printr-un hack mai special ai putea... Si asa prieten n-am vazut... Bafta!