| randyboy a întrebat:

Am o problema pe minecraft,joc pe un server pe care la inceput trebuie sa iti dea o protectie pentru casa, sa nu ti-o distruga astia dar mie nu mi-a dat si nu pot sa imi fac alt cont, isi face cineva cont sa imi dea mie protectia va rog? Adresa serverului este mc.b-zone.ro.

Răspuns Câştigător
| wint3rfight a răspuns:

IMi fac eu. Dami add la wint3r.fight.

1 răspuns:
| StefyBoy a răspuns:

1) Trebuie sa ai ip schimbator daca are ANTI - MULTI - LOGIN.Register
2) Nu trebuie sa iti dea la toate serverele protectie la inceput, frate, iti faci, ca o sa vezi ca daca muncesti o sa ajungi in varf