| AlhghgfgdgAlxfr a întrebat:

am o problema
vreau sa invat sa programez?
pana acum stiu html, unity 3d, js, php, css
acum vreau sa invat ceva care creeaza aplicatii cum e Adobe flash?
Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Pai trebuie in primul rand sa folosesti Adobe flash professional http://www.softpedia.com/get/Internet/WEB-Design/Flash/Adobe-Flash.shtml sa ai un pic de imaginatie si desigur va trebui sa inveti si un pic de programare (insa daca stii js deja o sa-ti fie usor). iti recomand sa folosesti youtube pentru ca sa vezi tutoriale. mult noroc!