| Petrican a întrebat:

Am o tableta android si am descarcat niste jocuri din GetJar dar nu imi merg. Cand dau pe ele se deschid si dupa se opresc brusc, trebuie sa instalez java sau ceva? Daca da spuneti-mi si cum sa-l instalez

1 răspuns:
| Musca131 a răspuns:

Salut.deci daca ai android.inseamna cati vor merge jocuri tari.primul rand trebuie sa intri pe google play..si iti downlodezi un joc...gata simplu ( a si nu-mi spune ca tu stii ca ai android pe tableta si spui ca trebuie sa instalezi java? )LOL FRATE. FUNDA