| Personna a întrebat:

Cand vreau sa deschid cu tableta un fisier.apk pe care l-am descarcat(joc) imi spune ca fisierul nu poate fi deschis. Am descarcat nfs most wnted android de pe alt site (pentru. ca nu am vrut sa.l cumpar) si a zis ca nu-l poate deschide ca sa-l instalez. De ce si ce as putea sa fac?

2 răspunsuri:
| Predator30 a răspuns:

Pai nu citeste formatul pe care il ai ..trebuie alt format intereseaza-te nu stiu ce format trebuie dar cu siguranta nu.apk incearca.iso

| SpedyKid a răspuns:

Incearca sa intri in FISIERELE MELE ->DOWNLOAD -> si cauti jocu descarcat si dai click pe el. Ar trebui sa porneasca instalearea. Asa patesc si eu de fiecare data. Fac cum ti-am explicat mai sus si imi merge. Daca merge pls funda.
Sper ca te-am ajutat