| BigDaddy a întrebat:

Salut.Am placa video Ati Radeon x1300/x1550 si nu imi merge jocurile noi prea bine.Daca fac un update la placa video e va simti ceva la jocuri sau este degeaba. Vreau raspunsuri explicite.Dau funda pentru cine explica cel mai bine

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Vorba ta, lasa pc-ul ca e prea slab adica banii investiti in piese noi te dau peste cap iar la consola ai sansa doar sa ai grija de ea si iti iei cate un joc cand ai bani, (gasesti si cu 60 de lei) acum depinde de tine ce alegi, am zis ca ps3 are mai multe avantaje fata de xbox 360 dar tu alegi ce vrei. Eu am renuntat de mult la jocurile de pc.