| ThEEmperoR a întrebat:

Am PSP si rotita aia care invarti de ea am pierdut-o. Pot face rost de alta de undeva sau trebuie sa cumpar altu?

Răspuns Câştigător
| ZOUKYE a răspuns:

Trebuie sa iei altul......Imi pare rau da si mie mi s-a intamplat...
Rotita aia care este de fapt mouseul este conectata la niste circuite...Dar daca nu vrei sa l schimbi nu o sa ma joci jocuri in care ti trebuie Rotita...

| ThEEmperoR explică (pentru ZOUKYE):

Mda... nu e de binestraight face Am ps1, ps2, ps3, psp si xbox. Am teancuri de cd-uri pentru toate jocurile si cele pentru psp nu le mai pot folosi.

| ZOUKYE a răspuns (pentru ThEEmperoR):

Dar cum ti s-a rupt ca poate doar sa se firupt de deasupra