| lucian69 a întrebat:

Am si eu nevoie de un s0beit pentru samp 3.0z. Dau funda!happy

Răspuns Câştigător
| Gandac_Nicolae_1997 a răspuns:

Http://fisierulmeu.ro/44G364EX1LJS/sobeit-0-3x-pentru-samp-0-3x-rar.html Acesta este siteul Este winrar archive Mult Succes!

| lucian69 explică (pentru Gandac_Nicolae_1997):

Multumesc.

| lucian69 explică (pentru lucian69):

Am o singura problema cand dau enter pe o arma nu o pot lua. De ce?

| Gandac_Nicolae_1997 a răspuns (pentru lucian69):

Ai o problema cu cleo sau in models

| lucian69 explică (pentru Gandac_Nicolae_1997):

Pai si ce sa-i fac?

| Gandac_Nicolae_1997 a răspuns (pentru lucian69):

Reinstaleazati si instealazati-l Dinou incearca Succes

| lucian69 explică (pentru Gandac_Nicolae_1997):

Pai nu pot ca nu pot intra pe ea pentru ca zice ca am incercat prea de multe ori modelul de deblocare..Fratele meu a umblat pe ea si el mia blocato.

| lucian69 explică (pentru Gandac_Nicolae_1997):

Ok incerc.