| razvytih a întrebat:

Salut am si eu nevoie de un sv de metin2 pe ip 512 ram ddr2 ma stiu bine metin dar nu ma stiu sa fac sv de metin ma poate ajuta si pe mine pls cineva? add:black_4you@yahoo.com

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Trebuie sa ai minimul de system altfel nu iti merge sa faci nici un servar sa te joci cu prieteni.

2 System Minim:
-2Gb Ram WinXp sau (4GB Ram pentru win7, 8, vista...).
-1. 7Ghz-2. 0Ghz.
-Internet de 10Mbps minim.
-Placa video de 512Mb.

2 Trebuie sa ai programele necesare pentru un servar de Metin2:
-Servar Files
-Clientul
-Portmap
-Filezila
-Navicat
-Xampp
-Homapage

3 Mult Succes!
Si nu uita sa dai Funda celui mai bun raspuns care te-a ajutat.