| dtcss a întrebat:

Am si eu o intrebare am un cont de metin 2 ro war mental lv 45 si nu stiu ce sa fac sa ma nut pe corp? Am cont de 45 pentru corp. Am urmatoarele itm: papuci lv 39 si colier lv 1 1.5k pv, abanosi+9 finisati, bratara de argint+9 finisata fier+9 rotund+7 tigru+9 cu 1.5k pv si prot+3, rib+9 pvm+3 pm 10%. Pe war corp am m3 iures si m2 aura si pe war mental am m4 corp si m3 atac spirit. Astept raspunsuri. Va multumesc

Răspuns Câştigător
| ThZura a răspuns:

Nu bro, lasa asa ...Stai pe mental pana faci vreo 60.70 si dupa mutate. FUNDAA?

1 răspuns:
| Eu_4595 a răspuns:

Iti zic eu cum. daca imi dai niste yang pe mt...laughing