| messiwarrior a întrebat:

As vrea sa-mi spuneti care va pricepeti la metin :
Am un cont de 42 corp dragon +9 rib +9 papuci pv 1500 colier pv 1000 argint +8 koif fier +8, rotund +6 cal lvl 10. Si un cont lvl 63 mental : atac spirit +9 :O:O, atac sabie m3 corp m4... Ce ar trebui sa fac? sa vand contul mare pe MD si sa-l fac pe ala mic? sau sa vand tot de pe ala mic si sa l fac pe ala mare? avand in vedere ca imi place mult aura si iuresu pls help

Răspuns Câştigător
| Afdsa a răspuns:

Buna.Presupun ca te referi la metin2.ro,nu?
Pai.eu ti-as recomanda sa joci pe servere private happy
Adica, si eu am jucat pe ro, si am bagat si bani reali in jocul ala, si mi-am dat seama ca am facut o prostie...Pentru ca sunt servere la care ce cumperi pe metin2.ro cu bani REALI acolo nu dai decat 0 yang... Te poti apuca de : Metin2United, FamousMt2.Sunt o multime de servere private super, si iti garantez ca si cel mai jaf server privat e de 1000 de ori mai bun decat metinul2.RO.
Dar.asta e, hai totusi sa-ti raspund la intrebare happy, daca zici ca iti place mai mult magiile de pe corp, te poti tine de contul de 42.Si poti face in felul urmator : (asta in caz ca sunt CONTURI diferite, adica nu ma refer la CARACTERE diferite, sper ca ai inteles la ce ma refer)cu[virgula. rolling eyes]contul de 63 iti poti creste contul de 42, ca sa il faci pe contul de 42 mai mare, intr-un timp ceva mai scurt. Dupa ce ai crescut contul de 42 cu ala de 63 poti vinde contul de 63 pe MD, sau il dai la schimb pe iteme+9 cu PV.
Bafta big grin

3 răspunsuri:
| simpleBoy a răspuns:

Mah...nu stiu ma jucat metin Gm lv 82 pe RO e o alegre cam grea dar te-as sfatiu cu ocntu de 42 chiar daca 63 are lv. mai mare til sugerez sal vinzi deoarece pentru mine conteaza mult mai mult defensiva decat ataku sa-ti explic:la un duel atacul tea ajuta ok... dar daca ala are difesa amre si in itemele +9 cad contra critik
deci tiai luat bataie deorece are si fifesa si crit pe langa uh care ai doar tac... fa ce vreai asta a fot un sfat
Bafta. (funda? big grin)

| messiwarrior explică:

Este metin2 RO si atac spirit m9 nu +9laughing

| skizzoEbboy a răspuns:

Depide ce metin este ca nai mentionat tes fi ajutat dar ata tip cat nu spui metinu nu pot sate ajut alta data pune-l ok