| Wrecked a întrebat:

Salut am si eu o intrebare. Am un server de cs tip respawn care functioneaza pe csdm-2.0. Problema e ca doar eu ma pot conecta pe el, ceilalti playeri nu se pot conecta. De ce? Va rog ajutati-ma! dau funda! care poate sam spuna de ce nu merge sa bage id meu andrey_1234544@yahoo.com

4 răspunsuri:
| nyksm a răspuns:

Poti.Eu am asa ceva.trebuie doar sa intri in modem sa ii adaugi un server virtual cu portul si gata. Problema este alta, daca iti schimba periodic ip-ul trebuie actualizat serverul daca il adaugi in alte mastere de pe net. daca il lasi doar pe cele default si joci doar cu prietenii e ok. Problema cu ip-ul o poti rezolva sunand la romtelecom si le spui sa iti fixeze un ip dar asta o sa te coste putin. Bafta

PT AJUTOR YM sylvfenoemnulboos@yahoo.com

| Wrecked explică (pentru nyksm):

Nu maai am nevoie de ajutor am rezolvat. mersi oricum

| nyksm a răspuns (pentru Wrecked):

Pai l-ai l-ai facut? da-mi si mie servaru

| An0n1muL a răspuns:

Intra pe cs freakz si posteazati IP-u de la server acolo ca sa intre si alti playeri eu unul asa am facut